КУБОК РБ


  • 04/12/2019 - 17:00

    Легион (Обухово)

    Мапид (Минск)

    3 - 0

    25/23  25/21  25/22

  • 04/12/2019 - 17:30

    ВК БОРИСОВ-БГУФК (Борисов)

    Коммунальник-Могилев (Могилев)

    3 - 1

    25/23  29/27  14/25  25/17

  • 07/12/2019 - 15:00

    Шахтёр (Солигорск)

    ВК БОРИСОВ-БГУФК (Борисов)

    3 - 0

    25/13  36/34  25/16

  • 07/12/2019 - 17:00

    Энергия (Гомель)

    Марко-ВГТУ (Витебск)

    3 - 0

    25/12  25/17  25/20

  • 07/12/2019 - 17:00

    Легион (Обухово)

    Строитель (Минск)

    0 - 3

    19/25  15/25  23/25

  • 13/12/2019 - 18:30

    ВК БОРИСОВ-БГУФК (Борисов)

    Шахтёр (Солигорск)

  • 14/12/2019 - 16:00

    Марко-ВГТУ (Витебск)

    Энергия (Гомель)

  • 14/12/2019 - 18:00

    Строитель (Минск)

    Легион (Обухово)

    
04/12/2019 - 17:00

Легион (Обухово)

Мапид (Минск)

3 - 0

25/23  25/21  25/22

04/12/2019 - 17:30

ВК БОРИСОВ-БГУФК (Борисов)

Коммунальник-Могилев (Могилев)

3 - 1

25/23  29/27  14/25  25/17

07/12/2019 - 15:00

Шахтёр (Солигорск)

ВК БОРИСОВ-БГУФК (Борисов)

3 - 0

25/13  36/34  25/16

07/12/2019 - 17:00

Энергия (Гомель)

Марко-ВГТУ (Витебск)

3 - 0

25/12  25/17  25/20

07/12/2019 - 17:00

Легион (Обухово)

Строитель (Минск)

0 - 3

19/25  15/25  23/25

13/12/2019 - 18:30

ВК БОРИСОВ-БГУФК (Борисов)

Шахтёр (Солигорск)

14/12/2019 - 16:00

Марко-ВГТУ (Витебск)

Энергия (Гомель)

14/12/2019 - 18:00

Строитель (Минск)

Легион (Обухово)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Кочмаров Н.Ю.
(Энергия (Гомель))
MIDDLE B. 2  
Иваницкий Д.А.
(Энергия (Гомель))
SPIKER 1  
Аплевич Р.Ю.
(Энергия (Гомель))

SPIKER 2  
Сабынич А.В.
(Марко-ВГТУ (Витебск))
MIDDLE B. 1  
Рабеко А.О.
(Энергия (Гомель))
SETTER 1  
Сушинский А.А.
(Энергия)
LIBERO 1  
Ковалёв Е.И.
(Энергия (Гомель))
  • LIBERO 2  
    Лазуко П.А.
    (Энергия (Гомель))
  • SETTER 2  
    Булахов Д.И.
    (Марко-ВГТУ)
  • MIDDLE B. 3  
    Волчкевич П.В.
    (Марко-ВГТУ (Витебск))
  • MIDDLE B. 4  
    Лютынский И.Э.
    (Марко-ВГТУ (Витебск))
  • OPPOSITE 2  
    Копылов К.В.
    (Марко-ВГТУ (Витебск))
  • SPIKER 3  
    Масько А.С.
    (Энергия (Гомель))
  • SPIKER 4  
    Ходянок Е.В.
    (Энергия (Гомель))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Кочмаров Н.Ю.
(Энергия (Гомель))
MIDDLE B. 2  
Иваницкий Д.А.
(Энергия (Гомель))
SPIKER 1  
Аплевич Р.Ю.
(Энергия (Гомель))

SPIKER 2  
Сабынич А.В.
(Марко-ВГТУ (Витебск))
MIDDLE B. 1  
Рабеко А.О.
(Энергия (Гомель))
SETTER 1  
Сушинский А.А.
(Энергия)
LIBERO 1  
Ковалёв Е.И.
(Энергия (Гомель))
  • LIBERO 2  
    Лазуко П.А.
    (Энергия (Гомель))
  • SETTER 2  
    Булахов Д.И.
    (Марко-ВГТУ)
  • MIDDLE B. 3  
    Волчкевич П.В.
    (Марко-ВГТУ (Витебск))
  • MIDDLE B. 4  
    Лютынский И.Э.
    (Марко-ВГТУ (Витебск))
  • OPPOSITE 2  
    Копылов К.В.
    (Марко-ВГТУ (Витебск))
  • SPIKER 3  
    Масько А.С.
    (Энергия (Гомель))
  • SPIKER 4  
    Ходянок Е.В.
    (Энергия (Гомель))

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
Кочмаров Н.Ю.
(Энергия (Гомель))
MIDDLE B. 2  
Иваницкий Д.А.
(Энергия (Гомель))
SPIKER 1  
Аплевич Р.Ю.
(Энергия (Гомель))

SPIKER 2  
Сабынич А.В.
(Марко-ВГТУ (Витебск))
MIDDLE B. 1  
Рабеко А.О.
(Энергия (Гомель))
SETTER 1  
Сушинский А.А.
(Энергия)
LIBERO 1  
Ковалёв Е.И.
(Энергия (Гомель))
LIBERO 2  
Лазуко П.А.
(Энергия (Гомель))
SETTER 2  
Булахов Д.И.
(Марко-ВГТУ)
MIDDLE B. 3  
Волчкевич П.В.
(Марко-ВГТУ (Витебск))
SPIKER 3  
Масько А.С.
(Энергия (Гомель))
MIDDLE B. 4  
Лютынский И.Э.
(Марко-ВГТУ (Витебск))
SPIKER 4  
Ходянок Е.В.
(Энергия (Гомель))
OPPOSITE 2  
Копылов К.В.
(Марко-ВГТУ (Витебск))